AAA

Närvikliinik

L.Puusepa 8, 51014, Tartu, Tartumaa, Eesti
Telefon:
(+372) 731 8502
Faks:
(+372) 731 8509
Veeb: www.kliinikum.ee/narvikliinik
Toomas Asser kliiniku juhataja, knd (meditsiiniteadused) 731 8500, 516 6849 (8500), toomas.asser@ut.ee
Eve Reiljan laborant 731 8545, eve.reiljan@ut.ee
Koidula Demitševa sekretär 731 8502, koidula.demitseva@ut.ee

Neuroloogia õppetool

Telefon: (+372) 731 8502

Sulev Haldre neuroloogia dotsent, knd (meditsiin) 731 8507, sulev.haldre@ut.ee
Janika Kõrv neuroloogia dotsent 0,5 k., neuroloogia vanemteadur 0,5 k., dr. med. 731 8501, 731 8547, janika.korv@ut.ee
Pille Taba neuroloogia dotsent 0,5 k., neuroloogia vanemteadur 0,5 k., dr. med. 731 8549, pille.taba@ut.ee
Aive Liigant neuroloogia vanemassistent 0,5 k., dr. med. 731 8501, aive.liigant@ut.ee
Mark Braschinsky neuroloogia assistent 0,25 k., neuroloogia vanemteadur 0,1 k., dr. med. (arstiteadus) 731 8512, mark.braschinsky@ut.ee
Irja Kalbe neuroloogia assistent 0,5 k. 731 8512, irja.kalbe@ut.ee
Ülle Krikmann neuroloogia assistent 0,5 k. 731 8512, ulle.krikmann@ut.ee
Margus Ennok neuropsühholoogia teadur, MSc (psühholoogia) 731 8556, margus.ennok@ut.ee
Riina Vibo neuroloogia teadur 0,5 k., dr. med. (arstiteadus) 731 8546, riina.vibo@ut.ee
Janek Vilisaar neuroloogia teadur 0,5 k., dr. med. janek.vilisaar@ut.ee
Ülla Linnamägi neuroloogia teadur 0,75 k., dr. med. (meditsiin) 731 8546, ulla.linnamagi@ut.ee

Neurokirurgia õppetool

Telefon: (+372) 731 8502

Toomas Asser neurokirurgia professor, akadeemik, knd (meditsiiniteadused) 731 8500, 516 6849 (8500), toomas.asser@ut.ee
Leho Kõiv neurokirurgia vanemassistent 0,25 k., dr. med. 731 8542, leho.koiv@ut.ee
Simmo Savisaar neurokirurgia assistent 0,25 k. 731 8522, simmo.savisaar@ut.ee
Tõnu Rätsep neurokirurgia teadur 0,5 k., dr. med. 731 8522, tonu.ratsep@ut.ee