AAA

Õppeosakond

Ülikooli 18, 50090, Tartu, Tartumaa, Eesti
Telefon:
(+372) 737 6215
E-post:
Siret Rutiku osakonna juhataja, PhD (saksa keel ja kirjandus) 737 6390, 5342 0639 (6390), Ülikooli 18-230A, siret.rutiku@ut.ee
Kristi Kääri õppearenduse jurist, MA (õigusteadus) 737 6309, Ülikooli 18-135B, kristi.kaari@ut.ee
Kadri Oja lepingute peaspetsialist 737 6108, Ülikooli 18-133, kadri.oja@ut.ee
Ines Kerikmäe Eduko ja Primus programmi koordinaator, MA (õpetaja) 737 6026, Ülikooli 18-133, ines.kerikmae@ut.ee
Kadri Orula ESF programmi "DoRa" koordinaator 737 6273, 5198 8489 (6273), Ülikooli 18-133, kadri.orula@ut.ee
Liana Martin üliõpilasnõustaja 737 5627, Ülikooli 18-131, liana.martin@ut.ee
Martin Pärn õppekorralduse jurist 737 6208, martin.parn@ut.ee
Lea Nagirnaja üliõpilaspsühholoog 0,5 k. 737 6211, Ülikooli 18-137, lea.nagirnaja@ut.ee
Kaire Kallak sekretär 737 6215, Ülikooli 18-135A, kaire.kallak@ut.ee
Eleri Vako lepingute peaspetsialist (tööleping peatatud), MA (ajalugu)
Karita Kibuspuu üliõpilaspsühholoog (tööleping peatatud) 0,5 k., mag (koolipsühholoogia)

Õppekorraldus- ja kvaliteeditalitus

Ülikooli 18, Jakobi 1,

Ülle Hendrikson õppekorralduse peaspetsialist 737 5623, 518 5919 (5623), Ülikooli 18-244, ulle.hendrikson@ut.ee
Reet Marits doktoriõppe peaspetsialist, PhD (geneetika) 737 5624, 5342 3755 (5624), Ülikooli 18-244, reet.marits@ut.ee
Julia Polikarpus õppekvaliteedi peaspetsialist 0,75 k., MSc (matemaatika) 737 5158, Ülikooli 18-244, julia.polikarpus@ut.ee
Ene Küüner avatud ülikooli tasemeõppe koordinaator 737 5200, Ülikooli 18-131, ene.kuuner@ut.ee
Helen Asveit õppekorralduse spetsialist, MA (etnoloogia) 737 5628, Jakobi 1, helen.asveit@ut.ee
Sirli Klaos õppekorralduse spetsialist 0,5 k. sirli.klaos@ut.ee
Liina Pärnamäe õppekvaliteedi spetsialist 737 5201, Ülikooli 18-244, liina.parnamae@ut.ee
Kadri Kattai üliõpilasnõustaja 737 5622, Ülikooli 18-131, kadri.kattai@ut.ee
Katrin Küünal õppekorralduse spetsialist, MA (ungari keel ja kirjandus) 737 6305, Jakobi 1, katrin.kyynal@ut.ee
Kristina Kongi üliõpilasnõustaja (tööleping peatatud)

Õppeinfosüsteemi- ja analüüsitalitus

Ivika Puusepp õppeinfosüsteemi ja -analüüsi peaspetsialist 737 6304, 5591 6448 (6304), Ülikooli 18-127, ivika.puusepp@ut.ee
Kersti Roosimäe õppetöö analüüsi peaspetsialist 737 5629, Ülikooli 18-244, kersti.roosimae@ut.ee
Hannes Lokko õppeinfosüsteemi spetsialist 0,75 k. 737 5626, Ülikooli 18-127, hannes.lokko@ut.ee
Enn Lasn õppeinfosüsteemi spetsialist 737 5471, Ülikooli 18-127, enn.lasn@ut.ee
Mairi Saar õppeinfosüsteemi spetsialist (kasutajatugi) 737 6615, Ülikooli 18-127, mairi.saar@ut.ee

Välisüliõpilastalitus

Ülle Tensing rahvusvahelise õppe peaspetsialist, mag (kirjalik tõlge) 737 5150, 5568 3533 (5150), Ülikooli 18-132, ulle.tensing@ut.ee
Jaanika Haljasmäe Erasmuse programmi üldkoordinaator 737 5151, Ülikooli 18-132, jaanika.haljasmae@ut.ee
Piret Maiste üliõpilasvahetuse koordinaator, MSc (turismigeograafia) 737 6270, Ülikooli 18-132, piret.maiste@ut.ee
Kaija Murasov välisüliõpilaste koordinaator 737 5152, Ülikooli 18-134, kaija.murasov@ut.ee
Egle Rummel välispraktika koordinaator 737 6019, Ülikooli 18-134, egle.rummel@ut.ee
Annika Kalda välisüliõpilaste koordinaator 737 6085, Ülikooli 18-134, annika.kalda@ut.ee
Piret Saluveer välisüliõpilaste koordinaator 0,5 k. 737 6031, Ülikooli 18-134, piret.saluveer@ut.ee

Vastuvõtutalitus

Kaja Karo vastuvõtu peaspetsialist, MA (religiooniantropoloogia) 737 6391, 505 3468 (6391), Ülikooli 18-136, kaja.karo@ut.ee
Tuuli Kaldma vastuvõtu spetsialist 737 5625, Ülikooli 18-136, tuuli.kaldma@ut.ee