AAA

Personaliosakond

Jakobi 4, ruum 302, 51014, Tartu, Tartumaa, Eesti
Telefon:
(+372) 737 5145
E-post:
Kristi Tenno osakonna juhataja, MA (eesti kirjandus) 737 5140, 508 9092 (5140), r 303, kristi.tenno@ut.ee
Helin Jaakma personalitöö jurist, MA (õigusteadus) 737 5142, r 302, helin.jaakma@ut.ee
Kristi Kuningas värbamise ja valiku peaspetsialist 737 5844, 509 8626 (5844), r 302, kristi.kuningas@ut.ee
Tiina Linder töökeskkonna peaspetsialist 737 5148, 528 4741 (5148), Munga 4, tiina.linder@ut.ee
Berit Priks personalitöö ja palgakorralduse peaspetsialist 737 5845, r 312, berit.priks@ut.ee
Kärt Puura palgakorralduse peaspetsialist 737 5147, r 312, kart.puura@ut.ee
Raivo Valk personalitöö peaspetsialist, MSc (psühholoogia) 737 5141, 527 8074 (5141), Munga 4, raivo.valk@ut.ee
Kristi Tüli personalistatistika spetsialist 0,75 k. 737 5846, r 311, kristi.tuli@ut.ee
Sirli Urbas personalikoolituse spetsialist 737 5194, Munga 4, sirli.urbas@ut.ee
Anu Kallip personaliarvestuse spetsialist (LO, KK, MJ, K1KV, K1IT, P1UM, P1LM) 737 5144, r 304, anu.kallip@ut.ee
Siiri Pilt personaliarvestuse spetsialist (OI, AR, SH, MT, LOTI, P1, K1KO, K1PR, K1UK, DF) 737 5146, r 304, siiri.pilt@ut.ee
Katre Puura personaliarvestuse spetsialist (US, FL, RE, P2, P1TP) 737 5143, r 305, katre.puura@ut.ee
Inta Ööpik sekretär 737 5145, r 305, inta.oopik@ut.ee
Jelena Frolova personalistatistika peaspetsialist (tööleping peatatud), MSc (finants- ja kindlustusmatemaatika)