AAA

Õppimisvõimalused

Tartu Ülikool on Eesti suurim täiendusõppe pakkuja. Möödunud aastal  täiendas oma oskusi ja teadmisi ligi 1600 kursusel üle 31 000 õppija.

Täiendusõppena pakume erineva pikkusega kursusi erialase või ametialase pädevuse tõstmiseks ning huvialakoolitusi, koolitusseminare, õppepäevi, arenguprogramme, e-õpet, suveülikooli ja talveülikooli kursusi, loengusarju ning tellimuskoolitusi üle kogu Eesti: Tartus, ülikooli kolledžites Pärnus, Narvas, Viljandis, TÜ Tallinna esinduses ja paljudes teistes kohtades.

Kvaliteetsete, ühiskonna vajadusi arvestavate kursuste väljatöötamisel teevad professionaalsed koolitajad koostööd erialaspetsialistidega, et pakkuda uusimaid erialaseid teadmisi ja innovaatilisi lahendusi ning nende rakendusvõimalusi igapäevatöös.

Ülikooli peamised sihtrühmad on haridus- ja tervishoiutöötajad, juristid, ametnikud ja ettevõtjad, juhid ja erialaspetsialistid ning õpilased, kuid koolitused on reeglina avatud kõigile huvilistele.

Huvipakkuva koolituse leiab üle 1000 täiendusõppeprogrammi hulgast. Kursuste valikut laiendab võimalus osaleda täiendusõppijana tasemeõppe õppeainetel. Valida saab nii tasemeõppeainetest koosnevaid täiendusõppeprogramme kui üksikuid õppeaineid.

Läbitud kursusi saab arvestada kõrgkoolide tasemeõppe õppekavade täitmisel õpiväljundite poolest sobiva ainekursuse olemasolul.

Tartu Ülikool on Eesti Töötukassa koolituspartner.