Algab uus tasuta loengusari "Ettevõtlusakadeemia Jõgevamaal"

Sarja esimesed neli loengut toimuvad 14. jaanuarist 19. märtsini ja on osalejatele tasuta.

Loengusarja eesmärk on arendada ettevõtlusoskusi ja kaasajastada teadmisi majanduskeskkonna arengutest. Tartu Ülikooli juhtivad õppejõud tutvustavad uuemaid ettevõtlusalaseid teadusuuringuid, sidudes teoreetilised kontseptsioonid praktiliste kaasustega.

Osalema ootame Jõgevamaa ettevõtjaid, ettevõtlikke inimesi ja maakonna ettevõtluse arengust huvitatud inimesi.

Kava:

Kell 15-17: Koht Teema Õppejõud
1. Kolmapäeval, 14.01 Jõgeva vallavalitsus Eesti tööturu väljakutsed Dekaan prof Raul Eamets
2. Neljapäeval, 29.01 Luua metsanduskool Miks inimesed ostavad? Tarbijakäitumise seaduspärasused Andres Kuusik
3. Neljapäeval, 12.02 Kamari seltsimaja Milleks väikeettevõtjale äriseadustik? Raja Õnnik
4. Neljapäeval, 19.03 Mustvee kultuurimaja

Milline on väikeettevõtte organisatsioonikultuur?

Prof Maaja Vadi

Loengusari toimub Jõgevamaa Koostöökoja ja Tartu Ülikooli majandusteaduskonna koostöös ning on osalejatele tasuta.

Õppejõududest:

Makroökonoomika professor dekaan Raul Eamets

töötab Tartu Ülikoolis alates 1987. aastast. Tema uurimisteemadeks on tööpuudus ja tööturg; tööpoliitika efektiivsus ja tööturu paindlikkus.

Turunduse dotsent Andres Kuusik

alustas oma õpinguid Tartus Ülikoolis 1993. aastal. Tänaseks on temast saanud Ettevõtlus- ja innovatsioonikeskuse juhataja. Tema uurimisteemadeks on tarbijakäitumine; kliendi lojaalsus, selle mõõtmine ja seda mõjutavad tegurid.

Jurist Raja Õnnik

on alates 2011. aastast Tartu Ülikooli kaugkoolituskursuse „Majandusõigus I, II“ külalisõppejõud. Ta on töötanud 17 aastat panganduses ja tegeleb saneerimis- ja pankrotimenetluste ning võlanõustamisega.

Juhtimise professor Maaja Vadi

töötab Tartu Ülikoolis alates 1992. aastast. Tema uurimisteemadeks on organisatsioonikultuur ja selle seosed keskkonnaga, Eesti organisatsioonide arengu seaduspärasused, organisatsioonikäitumine ning müügisuhtlemine.

Lisainfo loengusarja kohta:

Aive Tamm