ENAMIK TARTU ÜLIKOOLI VASTUVÕETUID ON SELGUNUD

Vastuvõetute nimekirjad on väljas ülikooli peahoones ja aadressil /111335.
15. juuli seisuga on Tartu Ülikoolile laekunud 7 535 sisseastumisavaldust, neist riigieelarvelistele kohtadele 5 190.

Kuni 22. juulini jätkub dokumentide vastuvõtt erialadele, kus vastuvõtt toimub ainult riigieksamite põhjal. Tartu Ülikooli avatud ülikooli võetakse dokumente vastu 22. juulini ning ajavahemikul 15.-26. augustini.

Riigieelarvevälistele õppekohtadele vastuvõetutega sõlmitakse õppeteenuse lepinguid 25. juulist 3. augustini teaduskondade dekanaatides ja TÜ kolledžites.

Vastuvõtu hetkeseisu saab näha reaalajas aadressil: /vastuvott_2005/index.html ning lisainformatsiooni vastuvõtu kohta saab aadressilt /sisseastumine.

Illari Lään
TÜ avalikkussuhete juht

INFO: TÜ vastuvõtutalituse peaspetsialist Aime Randveer, tel: 737 5625 (päevane õpe); 737 5201 (avatud ülikool)