Golfiturniir Tartu ülikooli rektori karikale ootab osalema

TÜ rektor ootab kõiki mänguilu hindavaid golfimängijaid 21. augustil 2016 Lõuna-Eesti kuppelmaastike vahel Otepää golfikeskuses toimuvale traditsioonilisele Tartu ülikooli rektori karika golfiturniirile.

Mõõtu võetakse individuaalses võistlusklassis ning esmakordselt ka valdkondadevahelises võistlusklassis. Tegu on lahtise turniiriga, kuhu lisaks vilistlastele, üliõpilastele ja õppejõududele oodatakse kõiki võistlushimulisi golfisõpru.

Individuaalarvestuses osalevad kõik võistlusele registreerunud võistlejad. Võistkondlikus arvestuses saavad paralleelselt individuaalarvestuses osalemisega võistelda ainult need võistkonnad, mille osalejad esindavad ühte kindlat TÜ valdkonda. Võistkondliku arvestuse võistkonnad loosib võistluskomitee. Lõplikuks võitjaks osutub valdkond, mida esindab vähemalt kaks võistkonda ja mille punktitulemuste kokkuliitmisel saadakse parim punktiskoor.

Registreeri end enne 18. augustit Otepää golfikeskuse veebilehel www.otepaagolf.com süsteemis Golfbox või e-posti teel caddiemaster@otepaagolf.com. Osavõtutasu on 59 eurot, Otepää golfikeskuse mänguõigusega mängijale ja üliõpilasele 35 € (tasumine IN golfi ja turismi toetuse MTÜ pangakontole Swedbankis IBAN: EE432200221057809240).

Osavõtutasu sisaldab kõike vajalikku mõnusaks võistluspäevaks: green-fee’d, käru, harjutuspalle, võistlusjärgset õhtusööki, sauna ja saunalinade kasutust.

Osalema on oodatud kõik golfimängijad, kellel on aktiivne HCP ja osavõtutasu registreerumisel tasutud.

Ajakava
10.30 Registreerimine võistlejatele avatud
12.30 TÜ rektori avakõne ja kohtuniku ülevaade võistlusreeglitest
13.00 Ühisstart
15.00 Golfidemo
17.30 Saunad ja õhtusöök
18.45 Autasustamine

Võistluspäev lõpetatakse pidusöögi, parimate autasustamise ja rändkarika üleandmisega Otepää golfikeskuse restoranis Mr Jakob. Autasu antakse iga võistlusklassi kahele paremale mängijale, valdkondadevahelise võistluse võitjavõistkonnale ja erivõistluste võitjatele.

Virge Tamme