Ilmus TÜ e-õppe e-ajakirja esimene number

Tartu Ülikoolis on e-õpet kasutatud juba üle 10 aasta. Ülikooli e-kursuste arv ületas sel sügisel esmakordselt tuhande piiri. 2009. aasta septembris oli kokku 1079 e-kursust ning 40% ülikooli õppejõududest kasutas õppetöö läbiviimisel e-õpet. Tartu Ülikool on sellega suurim e-õppe kursuste pakkuja Eestis.

Paljud Tartu Ülikooli kursused on pälvinud kõrgkoolidevahelisel konkursil aasta e-kursuse tiitli ning kvaliteedimärgi. E-õppe ajakirja eesmärgiks on aidata kaasa e-õppe nähtavamaks muutmisel.

E-õppe ajakirjast on võimalik saada teada, mida arvavad ülikooli juhtkonna liikmed ja õppejõud e-õppest, milline on e-õppe hetkeseis ülikoolis, milline on e-õpet kasutavate õppejõudude TOP 10 ning milliseid uusi e-õppe võimalusi haridustehnoloogid soovitavad.

E-õppe ajakirja väljaandjaks on avatud ülikooli keskuse haridustehnoloogiakeskus, kus tegeletakse e-õppealase tegevuse korraldamisega ja arendamisega, õppejõudude nõustamisega e-kursuste ettevalmistamisel ja läbiviimisel ning haridustehnoloogiliste teenuste pakkumisega.

E-õppe ajakiri "e-TÜ": /etu

E-õppe päeva raames toimuvad üritused ja tegevused: http://www.e-ope.ee/e-oppest/e-oppija

Lisainfo: Lehti Pilt, haridustehnoloogiakeskuse juhataja, tel 737 6306, lehti.pilt@ut.ee

Marko Ojakivi