Konkurss "Kuldsulg" ootab noorajakirjanike parimaid töid

TÜ ajakirjanduse ja kommunikatsiooni instituut ning Eesti akadeemiline ajakirjanduse selts ootavad tudengite lugusid konkursile "Kuldsulg". Konkursi eesmärk on väärtustada üliõpilaste ajakirjanduslikku tegevust.

Ajakirjandust või meediat õppiv üliõpilane saab esitada konkursile oma alates 2011. aasta algusest kuni tänaseni ilmunud loo. Kandideerida saab kolmes kategoorias: parim trükis ilmunud lugu, parim telelugu ja parim raadiolugu.

Õppejõududest ja tuntud ajakirjanikest koosnev žürii hindab esitatud lugude puhul nende ajakirjanduslikku probleemipüstitust, ühiskondlikku aktuaalsust ning žanrilist ja vormilist meisterlikkust.

Tööde esitamise tähtaeg on 1. mai. Võidutööd kuulutatakse välja Eesti ajakirjandusõppe isa Juhan Peegli sünniaastapäeval 19. mail Tartus.

Täpsemat infot kandideerimise tingimuse kohta vt: http://aki.ut.ee

Lisainfo: Ragne Kõuts-Klemm, TÜ meediauuringute lektor, tel 737 5190  5346 0357, ragne.kouts@ut.ee

Anneli Miljan
Tartu Ülikooli pressiesindaja