LÕPUAKTUSED TARTU ÜLIKOOLIS 2006

Ülikooli aulas toimuvaid aktusi näidatakse Paabeli fuajees (Ülikooli 17), keemia ringauditooriumis (Jakobi 2, v.a 16. ja 30. juunil) ning von Bocki maja auditooriumis 212 (Ülikooli 16). Otseülekandeid saab vaadata ka veebi vahendusel aadressil http://video.ut.ee ning sealsamas asuvad ka varasemate aktuste salvestused.

Sel aastal saab Tartu Ülikooli lõpudiplomi enam kui 2850 tudengit. Neist esimese astme (bakalaureuse, diplomi- ja rakenduskõrgharidusõppe) lõpetab umbes 2300 tudengit ningmagistrikraadi saab ca 550 lõpetajat.Sel aastal on magistreid 125 võrra rohkem kui eelmisel aastal ning nende arvu kasv on tingitud sellest, et samaaegselt lõpetavad nii 3+2 kui ka 4+2 süsteemi magistrid.

Lõpuaktused algavad neljapäeval, 15. juunil, kui lõputunnistused saavad Eesti Rahvusraamatukogus kätte õigusinstiuudi lõpetajad. 16. juunil on õigusteaduskonna ja bioloogia-geograafiateaduskonna lõpuaktus ülikooli aulas ning Türi kolledži aktus kolledži saalis. 18. juunil toimub Pärnu kolledžiaktus Pärnu kontserdimajas ning Viljandi kultuuriakadeemia aktus Ugala teatri saalis.

Majandus-, kehakultuuri- ja sotsiaalteaduskonna lõpuaktused toimuvad ülikooli aulas teisipäeval, 20. juunil. Usuteaduskond ja matemaatika-informaatikateaduskond annavad lõpudiplomid üle 21. juunil ning arstiteaduskonna lõpuaktus on 22. juunil.

Narva kolledži lõpuaktus toimub 22. juunil Hermanni kindluse saalis ning samal päeval on ka
füüsika-keemiateaduskonna aktus ülikooli aulas. Viimased aktused toimuvad 30. juunil, kui ülikooli aulas saavad oma lõpudiplomid kätte filosoofiateaduskonna ja haridusteaduskonna lõpetajad.

Lõpuaktuste kava
INFO: TÜ avalikkussuhete spetsialist Kady Sõstar, tel 737 5685