LOTE kutsub bioinformaatika seminarile

Neljapäeval, 17. septembril korraldab bioinformaatika õppetool ühepäevase seminari "Education in systems biology – vision from experts", kus arutletakse, mis on süsteemibioloogia, millistele probleemidele võimaldab see vastused leida, mis on süsteemibioloogia põhimõtete rakendamise võimalikud tulemused ühiskonnale ja kuidas peaks olema korraldatud süsteemibioloogia õpetamine.

Seminaril esinevad teadlased Tartu Ülikoolist, Tallinna Tehnikaülikoolist, Läti Ülikoolist, Läti Põllumajandusülikoolist ning Soomest, ettevõttest Medicel. Üritus on kõigile huvilistele tasuta. Seminar toimub TÜ molekulaar- ja rakubioloogia instituudis (Riia 23, ruum 217) kell 9–17 .

Reedel, 18. septembril kell 9–13 toimub TÜ molekulaar- ja rakubioloogia instituudis (Riia 23, ruum 308) praktiline lühikursus "Sissejuhatus bioloogiliste süsteemide modelleerimisse" ("Introduction to Modelling of Biological Systems"). Kursuse lektorid on Egils Stalidzans ja Ivars Mozga Lätist ning Cristophe Roos Soomest.

Lühikursusel osalemiseks on vajalik eelnev registreerumine aadressil oliivika@ut.ee

Mõlema ürituse programm on leitav aadressil http://bioinfo.ut.ee/mosbio/

Lisainfo: Oliivika Zeiger, tel 737 6039, 53456349, olivika.zeiger@ut.ee

Karin Volmer