Õigusteaduse üliõpilased avavad taas õigusbüroo

Tartu ülikooli üliõpilaste õigusbüroo avab uksed 5. oktoobril ning jätkab tegevust 5. detsembrini 2015. Üliõpilaste õigusnõu on kõigile tasuta.

Soovijail tuleb end eelnevalt registreerida telefonil 737 5299 või e-maili teel juuraabi@ut.ee.
Vastuvõtt õigusbüroos toimub esmaspäeval, teisipäeval, kolmapäeval ja neljapäeval kell 16–19 ja laupäeval kell 10–13 Tartus Näituse tn 20 ruumis 115.

Õigusnõu annavad Tartu ülikooli õigusteaduse bakalaureuseastme viimase aasta üliõpilased ja magistrandid.

Tudengite õigusbüroo juhendaja, Tartu ülikooli kriminaalprotsessi lektori Andreas Kanguri sõnul suunavad juriidilise nõu vajajaid tudengite õigusbüroosse ennekõike maakohus, politsei, sotsiaalhoolekanne ja kohalikud omavalitsused. Lisaks tullakse ka tuttavate soovitusel.

Kangur tõdes, et järjepidev büroo töö on end nii erinevates institutsioonides kui ka linnarahva hulgas juurutanud. TÜ õigusteaduskonna tudengite juriidilist nõu hinnatakse kõrgelt ning nende töö kvaliteeti peetakse võrdseks teiste tasuliste juriidilist nõu pakkuvate büroodega.

Virge Tamme
Tartu Ülikooli pressiesindaja