SELL-i mängud kutsuvad osalema

25. korda toimuvad SELLi mängud on meeleolukas spordiüritus Soome, Eesti, Läti ja Leedu üliõpilastele. Tartu Ülikooli spordiklubist alguse saanud võistluse toimumiskohaks on Läti tudengite "pealinn" Jelgava, võistlused peetakse 22.-24. mail.

"SELLi mängudel osalemiseks ei pea olema saavutussportlane, osaleda võivad kõik sportlikud Tartu Ülikooli üliõpilased ja 2008. aastal ülikooli lõpetanud vilistlased, " ütles Tartu Ülikooli spordiklubi spordijuht Alar Rikberg.

Võistlusaladeks on kergejõustik, korvpall, male, judo, mini-jalgpall, orienteerumine, ujumine, võrkpall, saalihoki, lauatennis ja rühmvõimlemine.

Kuni 15. aprillini on osavõtutasu 1180.-. Osavõtutasu sisaldab majutust, toitlustust, transporti, osavõttu võistlustest ja kultuuriüritustest.

SELLi mängudele registreerimine: Tauri Trummal, tauri.trummal@ut.ee, tel 53485616.
Lisainfo: www.tysk.ee või www.sellgames2009.com

Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi