Tartu ülikool koolitab Narva elektrijaamade tulevasi juhte

Esmaspäeval, 2. detsembril alustavad Tartu ülikoolis õppetööd Eesti Energia Narva elektrijaamade tulevased juhid, kes osalevad e-kursusel „Juhtimise ABC“.

Kursusel õpitakse tundma juhtimise aluseid, organisatsiooni liikmete vahel toimuvaid protsesse, lahendatakse juhtimisalaseid küsimusi ning arendatakse juhi tööks vajalikke baasteadmisi ja oskusi.

Narva elektrijaamade personalijuhi Aksel Ersi sõnul pühendab nende ettevõte suurt tähelepanu juhtide juhtimise-alaste teadmiste ja oskuste kvaliteedile. „Uute juhtide koolitamine on meie jaoks kõrge osatähtsusega. Tänaste spetsialistide tööalased kompetentsid, et olla edukas ja strateegiliselt oma valdkonnas tegevust mõtestav juht, nõuavad arendamist. Juhtide järelkasvu pingi pikkus näitab piltlikult organisatsiooni tugevust olla valmis homseteks väljakutseteks ning selleks neid ka koolitame hea partneri Tartu ülikooli abiga,“ jätkas Ers.

E-kursust viivad läbi juhtimise lektor Kurmet Kivipõld ja juhtimise teadur Rebekka Vedina TÜ majandusteaduskonnast.

Tartu ülikoolis korraldatakse e-kursusi alates 1997. aastast. Möödunud aastal toimus täiendusõppes 335 e-kursust ligi 9000 õppijaga. E-täiendusõppe vastu suureneb organisatsioonide huvi iga aastaga.

E-kursuse „Juhtimise ABC“ avaloeng toimub esmaspäeval, 2. detsembril algusega kell 12.00 Narva elektrijaamade Balti elektrijaamas.

Lisainfo: Marko Ojakivi, TÜ elukestva õppe keskuse turundusspetsialist, tel 737 6209, 515 6142, marko.ojakivi@ut.ee.

Virge Tamme
Tartu Ülikooli pressiesindaja