Tartu Ülikool pälvis ideerikkaima kõrgkooli tiitli

Aavo Koka juhitud tippettevõtjatest ja oma ala professionaalidest koosnev žürii (tutvu žüriiga siin) hindas ühe kuu jooksul kõiki konkursile laekunud ideid ning valis lõpuks välja 25 tugevamat.

Pea pooled finaali pääsenud äriideed on interneti või tarkvara valdkonnast (12 ideed), teise tugeva kategooriana tõusis esile disain (6 ideed). Peale selle olid valdkondadest esindatud meelelahutusteenused, keskkond ning haridus.

Finaali pääsenud ideede autorid läbivad järgneva kolme kuu jooksul ideede arendamise ja rakendamise koolitusprogrammi, mille käigus koostavad nad mentori toetusel oma äriplaanid. Äriplaanide hindamiseks kutsutakse žürii taas kokku ning parimate äriplaanide autorid jagavad omavahel ühe miljoni krooni suuruse auhinnafondi.

Lisainfo: Kadri Ugand, 52 55 504, kadri@bda.ee

Norbert Kaareste