Tartu Ülikooli aasta õppejõud peab kooliõpilastele Ungari-teemalise loengu

Loeng toimub H.Elleri nimelise Tartu Muusikakooli Ungari muusika pidunädala raames. Lisaks Viktoria Tothile esineb pidunädala raames ka TÜ uurali keelte ja hungaroloogia dotsent Tõnu Seilenthal, kes on ühtlasi Paul Ariste Soome-Ugri Põlisrahvaste Keskuse juhataja.

Viktória Tóth on silmapaistev õppejõud, kes tunnistati möödunud õppeaasta üheks parimaks õppejõuks humaniora valdkonnas Tartu Ülikoolis. Ühtlasi pälvis TÜ filosoofiateaduskonna ungari keele erakorralise lektori Tóthi e-kursus "Ülevaade ungari kirjandusest" eriauhinna Eesti e-Ülikooli parimate e-kursuste valimisel aastal 2007.

TMK Ungari muusika pidunädala korraldamise üks koostööpartnereid oli ka TÜ soome-ugri osakond.

Loengust täpsemalt:
www.tmk.ee/index.php?id=224

Lisainfo: Viktória Tóth, TÜ ungari keele lektor, tel 737 5220, viktoria.toth@ut.ee

Norbert Kaareste
pressiesindaja