Tartu ülikooli e-õppe päev keskendub e-täiendusõppele

Kolmapäeval, 17. oktoobril toimub Tartu ülikoolis traditsiooniline e-õppe päev, mis käesoleval aastal keskendub e-täiendusõppele. Huvilistel on võimalik vaadata demokursusi ja osaleda ligi kahekümnel mini-e-kursusel.

Alates kolmapäeva hommikust saab e-õppe päeva veebilehel http://epaev.ut.ee vaadata Tartu ülikooli (TÜ) ja Eesti Personalitöö Arendamise Ühingu (PARE) koostööseminari „ÕIGE AEG ON e-ÕPPIDA“ ettekannete videosalvestusi. E-õppe arengutest räägib e-Õppe arenduskeskuse juhataja Ene Koitla, Tartu ülikooli e-täiendusõppe võimalusi tutvustab TÜ elukestva õppe keskuse juhataja Tiia Ristolainen, koolitaja kogemusi jagab TÜ Narva Kolledži programmijuht Aet Kiisla ning õppija vaatenurka tutvustab Maksu- ja Tolliameti personali- ja koolitustalituse koordinaator Kaja Lattu.

Päev on suunatud neile, kes tunnevad huvi õppimisvõimaluste ja e-õppe vastu: tööandjad, õpilased, üliõpilased, täiskasvanud õppijad, sh erivajadustega inimesed, kaugemate regioonide elanikud, töötavad inimesed, välismaal elavad eestlased, lapsega kodus olevad lapsevanemad jt.

E-õppe päeva veebilehel on võimalik e-kursuste pakkumise all tutvuda lähiajal algavate e-täiendusõppekursustega ja vaadata nende demoversioone. E-koolituse „Töökeskkonnavolinike ja töökeskkonnanõukogu liikmete väljaõppekoolitus“ demokursust on võimalik vaadata külalisena või registreeruda sellel osalejaks, millega lisandub testide sooritamise võimalus.

Päeva raames on kõikidel huvilistel võimalik osaleda ka tasuta mini-e-kursustel (maht 4-6 tundi), mille edukal lõpetamisel saavad osalejad elektroonilise tõendi.

Lisainfo: Lehti Pilt, TÜ haridustehnoloogiakeskuse juhataja, tel 737 6306, e-post lehti.pilt@ut.ee

Marko Ojakivi, elukestva õppe keskuse turundusspetsialist, tel 51 56 142; 737 6209, e-post marko.ojakivi@ut.ee