Tartu Ülikooli eetikakeskuse juhataja Margit Sutrop esineb saates "Ööülikool"

Tartu Ülikooli eetikakeskus ja Eesti Rahvusringhäälingu saatesari "Ööülikool" kaardistavad hea ja õnneliku elu saladusi. Kuidas mõjutavad väärtused elu kulgu ja kvaliteeti? Kuidas näha rahulolu pikemat perspektiivi? Või jääb õnn alati sõltuma mööduvatest emotsioonidest ja välistest tingimustest? Kuidas korrastada meelt ja tunda vaimustust maailmast? Kuidas ületada raskeid aegu? Hetked või süsteem – ja kuidas nendeni jõuda?

Õnne õpituba on saatesari, kus õnne üle mõtisklevad teadlased, kirjanikud, kunstnikud ja teised ühiskonnaelu tegelased. Saatekülalised kõnelevad sellest, mis neid inspireerib ning motiveerib nii elus kui loomingus, millised on tõelised väärtused - rahu ja õnne allikad.

Õnne õpitoa eelmistes saadetes on kõnelenud Pille Valk, Tõnu Lehtsaar, Jaan Kaplinski, Mare Taagepera, Tõnu Viik, Doris Kareva, Peeter Linnap ja Robert Jürjendal.

Avalikule salvestusele on oodatud kõik huvilised. Palun anda oma osavõtust märku aadressil triin.pisuke@ut.ee

Lisainfo: Triin Pisuke, TÜ eetikakeskuse projektijuht, 56 221 186, triin.pisuke@ut.ee

Norbert Kaareste
pressiesindaja