TARTU ÜLIKOOLI KÜLASTAB KIELI ÜLIKOOLI DELEGATSIOON

Tartu Ülikooli rektor prof Jaak Aaviksoo võtab Kieli Ülikooli delegatsiooni ja Tartu Ülikooli teaduskondade dekaanid vastu kolmapäeva, 26. märtsi õhtul Ülikooli Vanas Kohvikus.
Neljapäeval jätkuvad Tartus individuaalsed programmid, kus Kieli Ülikooli delegatsiooni teadlased kohtuvad oma kolleegidega Tartu Ülikooli teaduskondadest, peale selle kohtuvad omavahel rektorid ja toimuvad avalikud loengud.
Neljapäeval toimub ülikooli peahoone auditooriumis 140 ühtlasi Kieli Ülikooli ning meedia- ja infotehnoloogia eraülikooli Multimedia Campus tutvustav infopäev.
Delegatsioon teeb ekskursiooni ka Tartu linnas ning külastab ülikooli ajaloo muuseumi ja Saksa Kultuuri Instituuti.

Kieli Ülikooli delegatsioon lahkub Tartust reedel, 28. märtsil.
Tartu Ülikoolil on leping Kieli Ülikooliga 1989. aastast. Koostöö partnerülikooliga on väga aktiivne, mille raames toimub pidev teadlaste ja üliõpilaste vahetus.

Illari Lään
TÜ pressinõunik