Tartu Ülikooli majandusteaduskond korraldab rahvusvahelise juhtimiskonverentsi

Konverentsi eesmärk on anda ülevaade juhtimise aktuaalsetest uurimisteemadest, arendada rahvusvahelist koostöövõrgustikku ning soodustada praktikute, teadlaste ja tudengite koostööd. "Konverents püüab omavahel ühendada juhtimisteooria ja -praktika, sest need täiendavad teineteist ning loovad niimoodi juurde uusi uurimisvaldkondi ning -võimalusi," ütles korraldustoimkonna liige Maarika Muuga.

Konverents algab kell 10 ülikooli aulas ja on kõigile huvilistele avatud. Konverents jätkub hiljem Atlantise konverentsikeskuses registreeritud külalistele. Konverentsi töökeelteks on eesti ja inglise keel.

Konverentsi plenaaristungi peaesineja, Maastrichti ülikooli emeriitprofessor ja mitmete ülikoolide audoktor Geert Hofstede on hetkel üks enim tsiteeritud sotsiaalteadlasi maailmas. Ta on mitmete mõjukate raamatute autor, mis käsitlevad rahvus- ja organisatsioonikultuuride erinevusi.

Hofstede peab esmaspäeval, 2. aprillil kell 16.15 ülikooli aulas avaliku loengu teemal "Pschycology Across Borders" ("Piirideta psühholoogia"). Teisipäeval, 3. aprillil esineb Hofstede konverentsi plenaaristungil ettekandega "Culture’s Recent Consequences" ("Kultuuri hiljutised tagajärjed"), milles ta käsitleb kultuuri olemust, tulemuslikkust ja uusi arengusuundi.

Konverentsi kava: http://www.majandus.ut.ee/mgtconf_est

Konverents on osa Tartu Ülikooli 375. aastapäeva tähistamise üritustesarjast. Lähemat infot aastapäeva kohta saab aadressil: /ut375

Lisainfo: Kadri Karma, konverentsi sekretär, tel 55 67 4685, e-post MgtConf@majandus.ut.ee

Anneli Maaring