TARTU ÜLIKOOLI TEADUSKOOL KORRALDAB EESTI ANDEKATE ARENDAMISE TEEMALISE KOLLOKVIUMI

Seekordsel kollokviumil esineb TÜ psühholoogiaosakonna prof Jüri Allik, kes arutleb teemal "Kas IQ testidest piisab andekate identifitseerimiseks?" Psühholoog Kaia Kastepõld-Tõrs keskendub andekate sotsiaalsetele ja emotsionaalsetele probleemidele. Haridus- ja teadusministeeriumi hariduslike erivajaduste nõunik Kai Kukk teeb ülevaate sellest, kuidas Eesti haridussüsteem tagab andekate hariduslike erivajaduste rahuldamise ning ülikooli teaduskooli direktor Viire Sepp kõneleb Euroopa kogemustest andekate arendamisel.

Kollokviumile on kaasa arutlema oodatud linnade ja maakondade olümpiaadide korraldajad, haridusjuhid ja nõunikud, praegused ja tulevased õpetajad, kõrgkoolide õppejõud jt andekate hea käekäigu eest seisjad.

Illari Lään
TÜ avalikkussuhete juht