Tartu Ülikoolis peab kultuuridevahelistest suhetest avaliku loengu professor John Berry

[[{"type":"media","view_mode":"media_large","fid":"41357","attributes":{"alt":"","title":"","class":"media-image","typeof":"foaf:Image","wysiwyg":1}}]]John Berry on Queen's University (Kingston, Kanada) emeriitprofessor. Prof Berry põhilised uurimishuvid hõlmavad suhteid erinevate kultuuride vahel ning akulturatsiooni, immigratsiooni ja paljukultuurilisusega seotud probleeme.

Berry on kirjutanud üle 20 raamatu kultuure võrdleva, sotsiaal- ja kognitiivpsühholoogia valdkonnas ning avaldanud arvukalt selleteemalisi artikleid. Viimase kümne aasta jooksul on professor Berry pidanud Tartu Ülikoolis mitmeid loenguid ja ettekandeid, lisaks on ta nõustanud Eesti riiklike lõimumisprogrammide väljatöötamist.

Lisainfot John Berry kohta: http://psyc.queensu.ca/faculty/berry/berry.html

Kõik huvilised on loengule oodatud!
Toimumiskoht: Tiigi tn 78, ruum 127.

Lisainfo: prof Jüri Allik (juri.allik@ut.ee, 737 5905)

Ande Etti
TÜ pressiesindaja