TARTU ÜLIKOOLIS TOIMUB KEEMIAOLÜMPIAADI LÕPPVOOR

Olümpiaadi avamine toimub reedel, 18. märtsil Tartu Ülikooli füüsikahoones kell 11.15. Esimesel päeval toimub teooria- ja teisel päeval eksperimentaalvoor.
Keemiaolümpiaadi võitjad kuulutatakse välja laupäeval, 19. märtsil kell 16 TÜ keemiahoone ringauditooriumis toimuval olümpiaadi pidulikul lõpetamisel. Olümpiaadi tulemuste põhjal selguvad õpilased, kes jätkavad võistlust võimaluse eest esindada Eestit kevadel Balti keemiaolümpiaadil Leedus ja suvel rahvusvahelisel keemiaolümpiaadil Taipeis.

Keemiaolümpiaadi korraldust ja võistkonna osalemist rahvusvahelisel võistlusel toetavad lisaks Haridus- ja Teadusministeeriumile Tartu Ülikooli keemiaosakond, kirjastused Avita, Koolibri, Varrak, Eesti Entsüklopeediakirjastus, MTÜ Loodusajakiri, Regio ning Alexela.

Illari Lään
TÜ avalikkussuhete juht