TARTU ÜLIKOOLIS TOIMUVAD LÕPUAKTUSED

Neljapäeval, 16. juunil toimuvad Tartu Ülikooli aulas sotsiaalteaduskonna ja bioloogia-geograafiateaduskonna lõpuaktused. 17. juunil leiavad samas aset õigusteaduskonna ja usuteaduskonna lõpuaktused. Samal päeval toimub ka TÜ Pärnu kolledži lõpuaktus Pärnu kontserdimajas ning TÜ Türi kolledži lõpuaktus kolledži aulas.
20. juunil jätkuvad aktused Tartus, mil ülikooli aulas lõpetavad pidulikult filosoofiateaduskonna, kehakultuuriteaduskonna ning haridusteaduskonna ja õpetajate seminari üliõpilased.
21. juunil on ülikooli aulas majandusteaduskonna ja matemaatika-informaatikateaduskonna lõpuaktused. Samal päeval toimub ka TÜ Õigusinstituudi lõpuaktus Tallinnas Rahvusraamatukogu suures konverentsisaalis.
22. juunil toimuvad ülikooli aulas füüsika-keemiateaduskonna ja arstiteaduskonna lõpuaktused. Samal päeval toimub ka TÜ Narva kolledži lõpuaktus Narva Hermanni kindluse rüütlisaalis ning jätkub TÜ Õigusinstituudi lõpuaktus Rahvusraamatukogus.

Tartu Ülikooli lõpuaktusi saab jälgida Interneti vahendusel aadressil http://video.ut.ee , lõpuaktuste täpne kava asub aadressil /105356

Illari Lään
TÜ avalikkussuhete juht