Tartu Üliõpilasteater osaleb rahvusvahelisel üliõpilasteatrite festivalil Belgias

Üliõpilaseater osales Liege`s ka aastal 2007 ja jäi seal korraldajatele silma oma etendusega "Sortsid", mis tagaski teatrile koha 2008.aasta 25. juubelit tähistavale festivalile, kuhu on kutsutud eelnevatel festivalidel silma paistnud trupid Saksamaalt, Prantsusmaalt, Iisrealist, Inglismaalt, Sveit¨ist, Hollandist aga ka Mehhikost ning Burkino Fasost, Aafrikast.

Festivali ajal toimub ka rahvusvaheline konverents teemal "Üliõpilasteatrid ja üleilmastumine", milles osalevad tuntud teatriteadlased ja praktikud nii Euroopa kui Põhja-Ameerika ülikoolidest.

Üliõpilasteater sõidab festivalile seni oma suurimas koosseisus- lisaks lavastaja Kalev Kudule osaleb festivalil 15 tudengit ja teater mängib seal oma viimast lavastust, E.Ionesco hüsteerilist komöödiat "Ninasarvik".

TÜT sõitu rahastavad Kultuuriministeerium ja Hasartmängumaksu Nõukogu.
Rohkem infot teatri kodulehelt: /teater

Lisainfo: TÜT kunstiline juht-lavastaja Kalev Kudu, tel 55 69 6846