TÜ AJALOO MUUSEUMIS AVATAKSE AHTI SEPPETI NÄITUS

Ahti Seppet on esinenud alates 1978. aastast paljudel grupi- ja isikunäitustel maalide, skulptuuride ja installatsioonidega nii Eestis kui ka mitmetes välisriikides: Lätis, Leedus, Soomes, Venemaal, Rootsis, Saksamaal, Prantsusmaal ja USA-s.
Lisaks Tartu Kunstimuuseumile ning mitmetele teistele kunstimuuseumidele Eestis on tema töid võimalik leida erakogudes Eestis ja välismaal.

Ahti Seppet (s. 1953) on lõpetanud Tartu Kunstikooli 1973. aastal, õppinud TRÜ õigusteaduskonnas ajavahemikul 1978-1979. Ta on töötanud Tartu Lastekunstikoolis õpetaja ja õppealajuhatajana, alates 1984. aastast töötab ta Tartu Kunstimuuseumis.

Ahti Seppeti näitus "Väändes" jääb ülikooli ajaloo muuseumis avatuks kuni 13. märtsini.

Illari Lään
TÜ avalikkussuhete juht