TÜ AULAS TOIMUB EESTI VABARIIGI 89. AASTAPÄEVA KONTSERTAKTUS

Kontsertaktusel peab ettekande Tartu Ülikooli sotsiaalteaduskonna dekaan, rahvusvaheliste suhete teooria professor Eiki Berg teemal "Iseseisvus riigis, ühiskonnas ja meis enestes".
Vabariigi aastapäeva puhul ning silmapaistvate töösaavutuste eest antakse 24 ülikooli töötajale aktusel üle Tartu Ülikooli aumärgid.
Tervitustega esinevad Tartu linnapea Laine Jänes ja Tartu Ülikooli üliõpilasesinduse esimees Peep Käiss.

Aktuse kontsertosas astuvad üles Tartu Akadeemiline Meeskoor dirigent Alo Ritsingu juhatamisel ning ansambel Resonabilis koosseisus Kristi Mühling (kannel), Tarmo Johannes (flööt) ja Aare Tammesalu (t¨ello).

Kontsertaktuse plakat

Lisainfo: TÜ avalikkussuhete spetsialist Kady Sõstar, tel: 737 5685, kady.sostar@ut.ee

Anneli Maaring
TÜ avalikkussuhete spetsialist