TÜ AVATUD ÜLIKOOLIS LÕPEB ÜLIÕPILASTE VASTUVÕTU ESIMENE POOL

Dokumente saab uuesti esitada 11.-29. augustini Tartu Ülikooli kaugkoolituskeskuses, majandusteaduskonnas, õigusteaduskonnas, õigusinstituudis ja kolledžites õpetatavatele erialadele kohapeal ning 21.-29. augustini Tartu Ülikooli esindustes Hiiumaal, Saaremaal, Pärnus, Jõhvis, Tallinnas, Türil ja Võrus. Täpsem info esinduste vastuvõtuaegade kohta asub aadressil /uksused/Regionaal/index.php?lnk=kontakt.

Magistriõppe dokumentide vastuvõtt kestab 25. augustini ja dokumente võetakse vastu teaduskondade dekanaatides, filosoofia- ja sotsiaalteaduskonnas osakondades. Magistriõppes on dokumentide vastuvõtt lõppenud ajakirjanduse ja kommunikatsiooni osakonnas ning Euroopa Kolledzis.

Sisseastumiseksamid majandusteaduskonna bakalaureuse- ja rakenduskõrgharidusõppesse toimuvad 22. juulil (neile, kes on 18. juuliks dokumendid esitanud) ja teistele õppekavadele 1. kuni 10. septembrini. Sisseastumiseksamite plaan on välja pandud ülikooli veebiaadressil /av/tase/eksamid.
Lisainfot Tartu Ülikooli avatud ülikooli sisseastumise kohta saab aadressilt /av/tase/vvinfo.

Illari Lään
TÜ pressinõunik