TÜ dotsent räägib innovatsioonireaktori teemahommikul eduka brändi loomisest

Tartu ülikooli ja EASi majandusakadeemia koostööprogramm kutsub 19. detsembril kell 10 Tallinnas hotellis Euroopa kuulama ja arutlema järjekorras teisele innovatsioonireaktori teemahommikule, kus TÜ turunduse dotsent Andres Kuusik räägib teemal „Eduka brändi teadlik loomine“.

Teisel teemahommikul, 19. detsembril 2012 kell 10 hotellis Euroopa (Paadi 5, Tallinn), räägib Tartu ülikooli majandusteaduskonna turunduse dotsent Andres Kuusik teemal „Eduka brändi teadlik loomine".

Esimesel teemahommikul rääkis ja arutles Tartu ülikooli majandusteaduskonna professor Maaja Vadi teemal „Organisatsiooniline innovatsioon – soovid ja tegelikkus Eestis“. Esimese teemahommiku loengut ja arutelu saad järele vaadata siit.

Teemahommikul osalemine on kõigile tasuta, kuid vajalik on eelregistreerimine.

Tartu ülikooli ja EASi majandusakadeemia koostööprogrammi eesmärgiks on tutvustada uuemaid majandusalaseid teadusuuringuid ning näidata nende toetavat ja abistavat rolli ettevõtluse ja ettevõtlusoskuste ning majanduskeskkonna arendamisel ja majandusteaduste populariseerimisel. Majandusakadeemia loengud toimuvad iga kuu kolmandal kolmapäeval Innovatsioonireaktori teemahommiku formaadis.

Loenguid rahastab EAS Euroopa Sotsiaalfondi vahenditest.

Lisainfo:

Merle Kangur, TÜ Tallinna esindaja, tel: 737 6601, e-mail: merle.kangur@ut.ee