TÜ haridusteaduste instituut kutsub infopäevale

Teisipäeval, 3. mail kell 16–18 toimuval infopäeval tutvustatakse Tartu ülikooli haridusteaduste instituudi avatud ülikooli õppe korraldust ja õppekavasid.

Avatud ülikooli õpe sobib eelkõige neile, kes eelistavad õppida töö ja pere kõrvalt. Õpe toimub üks või kaks korda kuus 3-4 päevaste õppesessioonidena ja on õppijale tasuta.

Infopäeval räägitakse sisseastumistingimustest, avatud ülikooli õppe korraldusest ja tutvustatakse kolme bakalaureuseõppe õppekava

• koolieelse lasteasutuse õpetaja
  • kutseõpetaja
  • eripedagoogika

ning viit magistriõppe õppekava

• põhikooli mitme aine õpetaja
  • koolieelse lasteasutuse pedagoog
  • eripedagoogika ja logopeedia
  • kasvatusteadus
  • hariduskorraldus

Avatud ülikooli tudengitele laienevad kõik Tartu ülikooli üliõpilaste õigused ja sotsiaalsed garantiid.

Infopäev toimub Tartu ülikooli haridusteaduste instituudis (Salme 1 a) teisipäeval, 3. mail kell 16–18. Õppekavade kohta leiab ka lähemat infot instituudi kodulehelt www.ht.ut.ee.

Boonusena saab infopäeval osaleja panna enda teadmised proovile lõbusalt harivas mängus „Mina tean, aga sina?”

Marvi Remmik, haridusteaduste instituudi asejuhataja õppe alal
marvi.remmik@ut.ee

Virge Tamme