AAA

TÜ IT-JUHT VALITI EUNIS-e JUHATUSSE NING JÄRGMINE AASTAKONVERENTS TOIMUB TARTUS

"See on suur tunnustus Tartu Ülikoolile, et otsustati järgmine EUNIS-e (Euroopa Ülikoolide Infosüsteemide Assotsiatsiooni) aastakonverents korraldada Tartus," ütles TÜ infotehnoloogia juht Andes Salu. Tartu Ülikooli esindajad on EUNIS-e aastakonverentsidel käinud kümmekond aastat ning viimastel aastatel alati esinetud ettekannetega.

EUNIS-e juhatuse liikmeks valitud Salu sõnul tekib tal nüüd võimalus senisest aktiivsemalt suhelda erinevate IT-valdkonda koordineerivate inimestega erinevates Euroopa Liidu riikides (ka USA-s) ning saada väärtuslikke kogemusi ülikooli IT-valdkonna arendamiseks. "See on suur privileeg olla nende hulgas, kes otsustavad EL mastaapides antud valdkonna edasisi arenguid," ütles Salu.

EUNIS koondab ühtsesse võrgustikku ülikoolide infotehnoloogia eest vastutavad inimesed, et suurendada koostööd ja seeläbi aidata kaasa infotehnoloogia arengule Euroopa kõrgharidusasutustes.

EUNIS-e aastakonverentsidel olevate teemade ring on äärmiselt lai – alates institutsionaalsetest infosüsteemide strateegiatest/arengukavadest, lõpetades konkreetsete lahenduste tutvustamisega, mida erinevates asutustes on tehtud. EUNIS teeb tihedat koostööd USA samalaadse assotsiatsiooniga EDUCAUSE.


Liina Jürgen
TÜ avalikkussuhete peaspetsialist

INFO: TÜ infotehnoloogia juht Andres Salu, tel 737 5613; 51 38 013