TÜ kunstimuuseum on nüüdsest kauem lahti

TÜ kunstimuuseum muudab kevade saabudes oma lahtiolekuaegu, et seda saaksid külastada ka kõik need huvilised, kes muidu kas töö või hilise loengu pärast tulla ei saa. Nüüd on muuseum argipäeviti avatud tund aega kauem kella kuueni ning iga kuu viimasel reedel saab muuseumit külastada tasuta.

Esimene võimalus muuseumit tasuta külastada on juba 25. märtsil, et kaeda 30. aprillini avatud Rait Präätsa näitust "Antiiki on kõikjal - värske antiik Tallinnast". Vaadata saab ka püsiekspositsiooni kreeka skulptuuride 19. sajandi kipsvalanditest, 4000 aasta vanust muumiat, kiilkirjatahvleid ja antiikvaase.

Tund aega kauem saab külastada ainult kunstimuuseumi, aula ja kartser on ikka avatud kuni kella 17. Tasuta külastus kuu viimasel reedel ei laiene aula ja kartseri külastusele. Laupäeval ja pühapäeval on muuseum avatud ettetellimisel.

TÜ kunstimuuseum
E-R 11-18
Tartu Ülikooli peahoones (Ülikooli 18)
kunstimuuseum@ut.ee, tel 737 5384