TÜ kutsub ettevõtjaid seminarile „Laborist väljas“ oma murekohti arutama

27. märtsil algusega kell 9.30 kutsub Tartu ülikooli Viljandi kultuuriakadeemia koostöös Viljandimaa arenduskeskusega kohalikke ettevõtjaid osalema seminaril „Laborist välja“, kus arutletakse probleemide lahendamise võimaluste üle, mille osalevad ettevõtted ise esile on tõstnud. Seminar toimub Vilma õppehoones (Turu 4, Viljandi).

Ettevõtluses tuleb tihti ette olukordi, kus tekkinud küsimuste ja probleemide lahendamiseks on tarvis küsida abi väljastpoolt. Siinkohal saavad lahenduse otsingul abiks olla Tartu ülikooli teadlased.

Seminaril „Laborist välja“ pakume võimalusi küsida teadlastelt abi ja lahendusi Teie ettevõttes tekkinud ja lahendamist vajavatele probleemidele.

• Kuidas teha üleliigsest merekonteinerist kasulik puidukuivati?
  • Kas oleks võimalik vähendada müra tootmishoonetes, muuta töökeskkonda paremaks?
  • Kuidas parandada hoonete energiatõhusust?

Koostöös ülikooli teadlastega on lahendatud nii mitmedki ettevõtetes tekkinud ja esmapilgul keerukad probleemid. Selleks, et ka Teie ettevõttes tekkinud probleemile pakkuda parimat ideed/lahendust, palume kirjeldada lahendamist vajavat olukorda allpool.

Teie poolt laekunud probleemidele vastavad oma valdkonna parimad.

Seminari päevakava:

9.30 – 10.00                       Registreerumine ja tervituskohv

10.00 – 10.15                     Kaarel Lehtsalu -  Viljandimaa arenduskeskuse juhataja sissejuhatus

10.15. – 10.45                    Siim Kinnas - Tartu ülikooli võimaluste tutvustus

10.45 – 12.15                     Lahendust vajavate probleemide arutelu

12.15 – 12.45                     Puhkepaus, kohvi joomine

12.45 - …                            vaba arutelu

Registreeru seminarile ja soovi korral kirjelda palun oma ettevõtte probleemi.

Sarnane seminar tuleb 30. aprillil ka Pärnus. Loe lähemalt.

Lisainfo: Sven Lilla, TÜ ettevõtlussuhete spetsialist, tel: +372 737 4809, +372 5884 0085, e-post: sven.lilla@ut.ee.

Virge Tamme
Tartu Ülikooli pressiesindaja