TÜ MAJANDUSTEADUSKONNAS TOIMUB TRADITSIOONILINE MINISTRITE LOENGUSARI

9. veebruaril alustas loenguga Vabariigi Valitsuse arendusnõunik Raul Malmstein, 16. veebruaril esineb üliõpilastele välisminister Kristiina Ojuland (loengu algus kell 14.15).
1. märtsil kell 12.15 jätkab loengusarja majandus- ja kommunikatsiooniminister Andrus Ansip. Edasised esinejad selguvad lähiajal.

TÜ majandusteaduskonna dekaani prof Jüri Sepa sõnul on loengusarja idee pakkuda viimase aasta üliõpilastele enne lõpetamist veel sissevaadet Eesti arengu pakilistesse probleemidesse majanduspoliitika juhtivate praktikute silme läbi, kelleks on valdavalt olnud EV ministrid.

Loengud toimuvad reeglina kolmapäeviti majandusteaduskonna õppehoone Oeconomicumi auditooriumis A314, algusega kell 12.15. Ministrite esinemisaegadesse võib tulla veel muudatusi.
Esimest korda toimus nimetatud loengusari 1997. aasta kevadel.

Illari Lään
TÜ avalikkussuhete juht