TÜ matemaatika-informaatikateaduskond tähistab konverentsiga oma 40. aastapäeva

Konverentsil antakse ülevaade teaduskonna tekkeloost, tegevusest ja arengust ning matemaatika ja informaatika vallas saavutatust viimase neljakümne aasta jooksul.

Konverentsi esimesel poolel saavad sõna kõik teaduskonna endised dekaanid Endel Jürimäe, Ülo Lumiste, Ivar-Igor Saarniit ja Toivo Leiger ning ka praegune dekaan Mati Kilp. Konverentsi teisel poolel esinevad ettekannetega teaduskonna teenekad emeriitprofessorid Enn Tamme ja Ene-Margit Tiit, professorid Jüri Kiho, Jaan Lellep, Kalle Kaarli jt.

Konverents jätkub banketiga Tartu Ülikooli ajaloo muuseumi valges saalis. Kõik huvilised on oodatud.

Konverentsist osavõtuks saab end registreerida tööpäeviti kell 9-16 telefonil 737 5862 või e-posti teel liivi.luik@ut.ee

TÜ matemaatika-informaatikateaduskonna juubelikonverents on osa Tartu Ülikooli 375. aastapäeva tähistamise üritustesarjast. Lähemat infot ülikooli aastapäeva kohta saab aadressil: /ut375

Lisainfo: TÜ matemaatika-informaatikateaduskonna dekanaadi juhataja Merle Marandi, tel 737 5860, merle.marandi@ut.ee

Anneli Maaring