TÜ talveülikool tõi kokku paarsada igas eas õppijat üle Eesti

Lõppenud Tartu Ülikooli talveülikool "Vaim ja vägi" tõi kokku õpihuvilisi üle Eesti. Programmis osales ligi 200 õppijat. Kursused toimusid Tallinnas, Tartus ja Pärnus.

"Talveülikooli õppijad olid sellel korral enam huvitatud psühholoogiateemalistest loengutest,nagu isiksusepsühholoogia, eneseanalüüs, suhted ja väljendusoskus," sõnas talveülikooli programmijuht Karmel Tall.

[[{"type":"media","view_mode":"media_large","fid":"37597","attributes":{"alt":"","title":"","class":"media-image","typeof":"foaf:Image","wysiwyg":1}}]]Populaarsemad olid kursused "Isiksus ja isiksusehäired" (õppejõud Iris Podar), "Veenva teksti psühholoogia (õppejõud Andero Uusberg), "Psühholoogilise eneseabi kursus õpetajatele" (õppejõud Angela Jakobson), "Konflikti juhtimine" (õppejõud Tõnu Lehtsaar). Samuti leidsid enam poolehoidu kursused "Eesti keele intensiivkursus (inglise keele baasil) " (õppejõud Heli Noor ), "Uuemad suundumused loodushoius (õppejõud Kalev Sepp), "Teatrietenduse analüüs" (õppejõud Riina Oruaas), "Andekate õpilaste arendamine matemaatikas" (õppejõud Hilja Afanasjeva jt.).

Alanud on registreerimine XIII suveülikooli "Vaim ja väärtused". Oodatud kõik, kel soovi ja tahet koguda ainepunkte, ennast erialaselt täiendada või avardada silmaringi. Suveülikooli kursustega on võimalik tutvuda aadressil www.ut.ee/suveulikool.

Tartu Ülikool on Eesti suurimaid täienduskoolitajaid. Möödunud aastal kasvas Tartu Ülikooli täiendusõppes õppijate arv ligi 20%. Kokku täiendas oma oskusi ja teadmisi ligi 1600 eri kursusel enam kui 30 000 õpihimulist inimest.

Lisainfo: Marko Ojakivi, Tartu Ülikooli elukestva õppe keskuse turundusspetsialist, 51 56 142, marko.ojakivi@ut.ee

Edastas

Anneli Miljan