TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia tudengi loodud tants võitis konkursi

8. märtsil toimunud konkursi korraldasid MTÜ Tarvanpää Selts koostöös Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Seltsi, Laulu- ja Tantsupeo Sihtasutuse ning Rahvakultuuri Arendus- ja Koolituskeskusega, eesmärgiga leida uut repertuaari II Meeste tantsupeole, mis toimub 13. juunil 2010 Rakveres.

3. kursusel tantsukunsti õppiva Liis Ilula loodud tantsu esitas kaheksast noormehest koosnev Viljandi kultuuriakadeemia harrastajate grupp "Villu", kus tantsisid teatri- ja tantsukunsti õppekava noormehed.

Lisaks esikohale noorte meeste kategoorias, pärjati Ilula "Maamäng" ka publiku lemmiku ja Rakvere linna eriauhinnaga.

Lisainfo: Kristine Liiva, TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia avalike suhete juht, 514 5843, kristine@kultuur.edu.ee

Karin Volmer
pressiesindaja