Ühiskonna arvamusliidrid astuvad üles TÜ Narva Juhtimiskoolis

Tartu ülikooli Narva kolledži Narva Juhtimiskooli avas täna, 30. jaanuaril kell 14.00 Janek Mäggi. Juhtimiskool koondab enda alla tuntud koolitajad ja ühiskonna arvamusliidrid, kes jagavad oma kogemusi ja mõtteid nii tööalaselt kui ka teistes valdkondades.

Juhtimiskooli esimene külaline on Powerhous kommunikatsioonibüroo juhataja ja konsultant Janek Mäggi, kes räägib teemal „Kuidas juhtida inimesi – mõtteid, tahet, soove ja unistusi?“.

„Kutsume Narva Eestis tuntud koolitajaid ja ühiskonna arvamusliidreid, palume neil rääkida oma lemmikteemal ning Ida-Virumaast ja Narvast. Loodame niimoodi, üheskoos Teiega, kaasa aidata piirkonna ja linna arengule ning eelkõige meie omavahelisele koostööle,“ ütles Narva kolledži direktor Katri Raik.

Sel semestril on ettevõtmine osalejatele tasuta. Püüame kutsuda nii eesti- kui ka venekeelseid esinejaid. Teine Narva Juhtimiskooli kohtumine leiab aset 5. märtsil 2013, mille külaliseks on meediaärimees Hans H. Luik.

Juhtimiskoolid hakkavad toimuma iga kuu viimasel kolmapäeval kell 14.00 Narva kolledži uues õppehoones Raekoja plats 2, Narva.

Lisainfo: Katri Raik, Tartu ülikooli Narva kolledži direktor, tel: (+372) 5153 394, e-mail: katri.raik@ut.ee.

Virge Tamme
Tartu Ülikooli pressiesindaja