ÜLIKOOLIS TOIMUB HARIDUSUUENDUSTE KONVERENTS

Tartu Ülikoolis toimub 14.-15. märtsil konverents "Haridusuuendused Eestis 1992-2002". Tartu Ülikooli Õpetajate Seminari aulas toimuva konverentsi korraldab ülikooli haridusteaduskond koostöös Haridus- ja Teadusministeeriumiga.

Konverentsi avab TÜ haridusteaduskonna asutajadekaan prof Toomas Tenno, ministeeriumi poolt ütleb tervitussõnad keskhariduse talituse juhataja Helmer Jõgi.
Avaettekanne on ülikooli prof Jaan Kõrgesaare poolt teemal "Projektide mõju hariduslike erivajaduste käsitlusele Eesti hariduselus 1992-2003".
Konverentsi eesmärk on selgitada haridusuuenduslike projektide tegelikku mõju Eesti haridusmaastikule, kajastamist ja analüüsimist leiavad suuremate haridusalaste projektide efektiivsus ja jätkusuutlikkus.
Konverents võimaldab anda tagasivaatava hinnangu haridusuuenduslikule tegevusele ja planeerida selle põhjal uusi ettevõtmisi.

Konverentsil esinevad ettekannetega Tartu Ülikooli, Eesti Haridusfoorumi, Tiigrihüppe programmi, Saksa instituudi ja teiste õppe- ning haridusasutuste spetsialistid.
Ülikooli haridusteaduskonna dekaani prof Toomas Tenno sõnul on kõnealune haridusuuenduste konverents teistest erinev, kuna varem ei ole haridusuuenduslikke projekte selliselt koos käsitletud.

Lisainfo konverentsi ja toimuvate ettekannete kohta asub aadressil /ht.

Illari Lään
TÜ pressinõunik

INFO: TÜ haridusteaduskonna täiendkoolituse spetsialist Tiina Tamme, tel: 07 343 940