ÜLIKOOLIS TOIMUB LÄÄNE-VIRU MAAKONNA PÄEV

Lääne-Viru maakonna päeval esinevad tervitustega Tartu Ülikooli õppeprorektor prof Birute Klaas ja Lääne-Viru maavanem Urmas Tamm. Tervituste järel esineb maavanem ettekandega teemal "Lääne-Virumaa täna ja homme".

Kell 15 esineb Ants Leemets SAst Virumaa Muuseumid ettekandega muuseumide innovaatilistest ideedest ja lahendustest, millele järgneb Ants Hõbemäe (AS Aeroc) ettekanne teemal "AS Aeroc – kaasaegne tootmine kohalike ressursside baasil, investeeringud ja arenguperspektiivid".

Lääne-Virumaa Õpilaskoja asepresident Sigrid Nurm räägib maakonna päeval sellest, kas noorel on Lääne-Virumaal hea elada ja õppida. Kell 16.10 toimub viktoriini "Tunne Lääne-Virumaad" võitjate autasustamine.

Lääne-Viru maakonna päeva korraldavad Lääne-Viru maavalitsus ja Tartu Ülikooli regionaaltalitus.

Illari Lään
TÜ avalikkussuhete juht

INFO: TÜ regionaaltalituse peaspetsialist Aire Luts-Vähejaus, tel 627 1896, 51 76 484