USA turundusspetsialisti Alex Gofmani loeng Tartu Ülikoolis

[[{"type":"media","view_mode":"media_large","fid":"41352","attributes":{"alt":"","title":"","class":"media-image","typeof":"foaf:Image","wysiwyg":1}}]] TÜ ettevõtluskeskuse juhataja Tõnis Metsa sõnul kuulub Alex Gofman maailma turundustegelaste top 20 hulka. Gofmanil on väljapaistvad saavutused veebipõhise turundustegevuse alal ning tema patenteeritud meetodid muudavad tootearenduse ettevõtte jaoks säästlikumaks ja ratsionaalsemaks.

"Kui turundust peetakse vahel mitte tõsiseks teaduseks, pigem lausa kunstiks, siis Gofman esindab kindlasti turunduse süsteemsemat poolt," Tõnis Mets. "Eestis räägitakse teadmistepõhisest majandusest, kuid tihti väga üldistades. Oleks hea, kui me suudaks ka endale luua säärase kompetentsi, sest tootearendus on see, mis tegelikult määrab korporatsiooni edukuse."

Alex Gofman on rohkem kui 60 publikatsiooni ja 18 patendi autor või kaasautor. Howard Moskowitzi ja Alex Gofmani raamat "Selling Blue Elephants" on kujunenud bestselleriks ja tõlgitud 15 keelde.

Loengule on oodatud nii ettevõtjad ja arendajad kui ka kõik muud huvilised.
Loeng toimub inglise keeles ja on kuulajatele tasuta.

Toimumiskoht: Oeconomicum, Narva mnt 4, auditoorium A312.
Vaata lisa Alex Gofmani kohta tema võrgulehelt: http://www.alexgofman.com/.
Info ja registreerimine: Tartu Ülikooli Ettevõtluskeskus, info@evk.ut.ee, 737 6339.

Ande Etti
TÜ pressiesindaja