Valge klaveri sarja laupäevase kontserdi avab rektor Alar Karis

Seekordsel kontserdil tulevad ettekandele Mozarti "Sonaat Es-duur", Schuberti "Sonaat Es-duur", Skrjabini "5. sonaat" ja Chopini "3. sonaat h-moll". [[{"type":"media","view_mode":"media_large","fid":"41343","attributes":{"alt":"","title":"","class":"media-image","typeof":"foaf:Image","wysiwyg":1}}]]

Kontserdipääsme hind on 50 krooni. Sarja piletitulu ning annetused kantakse valge klaveri fondi, kuhu kogutakse raha ülikooli aulasse uue kontsertklaveri ostmiseks.

Tanel Joamets on õppinud klaverit Eesti muusikaakadeemias ja improvisatsiooni Anto Petti juures ning täiendanud end Londonis Guildhalli muusikakoolis. Ta on edukalt esinenud rahvusvahelistel konkurssidel, andnud soolokontserte Euroopas, Austraalias, Kanadas ja Venemaal. Lisaks klassikalisele repertuaarile esineb Joamets tihti ka improviseerijana nii vabas kui jazz-stiilis.

Lisainfot valge klaveri fondi kohta vaata: /381836

Tuuli Härson