AAA

Vilistlaselu uudised

1. detsembril tähistame rahvusülikooli 96. aastapäeva traditsioonilise aktuse, tõrvikrongkäigu ning balliga. Vaata aktuse otseülekannet www.uttv.ee.

Vilistlased räägivad

Põnevates valdkondades, eri aegadel ülikooli lõpetanud vilistlased meenutavad oma õpinguid ja kaasteelisi ning räägivad endast ja enda tegemistest.

 

Pakkumised

Vilistlastel on kandev roll ülikooli tuleviku ja siin antava hariduse kujundamisel. Vilistlastena saate toetada tänaseid tudengeid valitud erialal läbi praktika ja mentorluse programmide või oma isiklikke kogemusi jagades. Tartu ülikooli lõpetajana on teil ka hea võimalus ennast täiendada just teile sobival alal oma alma mater'is.

Vilistlaselu ülikoolis

Hinnanguliselt on Tartu ülikooli vilistlaste arv 70 000. Kui otsid endist õpingukaaslast või tuttavat, siis tutvu vilistlaste nimekirjadega. Vilistlaste uuringud läbitud õpingute ja lõpetamisjärgse tegevuse, sealhulgas eriala- ja tööalaste valikute kohta on oluliseks sisendiks ülikooli strateegiliste otsuste tegemisel.

 

LIITU KUUKIRJAGA

 

LINKEDIN

Tartu Ülikooli vilistlastegevuse koordinaator: Teele Arak, tel: +372 737 6121, e-post: teele [dot] arak [ät] ut [dot] ee