English (United Kingdom)

Rahvaluule osakonna kodulehe uus aadress

Eesti ja võrdleva rahvaluule osakonna kodulehekülg kolib märtsis-aprillis uuele aadressile http://www.flku.ut.ee/et/folk! Siia lehele enam uut infot ei lisata.

Osakonnale alates 2009. aastast oma näo andnud Joomla keskkond on moraalselt vananenud ja selle uuendamine nõuaks suuri ümberkorraldusi. Põhjusel, et vahepeal on TÜ kodulehtede jaoks kasutusele võetud ühtne Drupalil põhinev lahendus, oleme otsustanud eraldiseisvast osakonna kodulehest loobuda ja kolida kogu senine sisu TÜ kultuuriteaduste ja kunstide instituudi saidile http://www.flku.ut.ee. Kolimine toimub pikema aja jooksul ja talgukorras. Kui senise info kolimine lõpule jõuab, siis lõpetab tegevuse ka siinne koduleht.

Palun uuendage oma linkidel loendis osakonna lehekülje aadress. Kõik senisel lehel olev teave peaks edasipidi leiduma, küll mõnevõrra teisiti struktureerituna, ka uuel kodulehel.

Lähem info: HVKU dotsent, Ergo-Hart Västrik, See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.