Lotmaniana Tartuensia: Projekti arutelu

Kallid kolleegid!

Projektiga seotud diskussioonideks on avatud foorum (community) «Lotman» aadressil livejournal.com. Suhtluskeelteks on vene ja inglise keel.

LiveJournal on USAs resideeruv tasuta reklaamivaba server.

Need, kellel on juba juurdepääs (account) livejournal.com-ile, võivad foorumiga ühineda, kasutades viidet: http://www.livejournal.com/community/join.bml?comm=lotman.

Nende jaoks, kellel veel ei ole juurdepääsu, on kaks võimalust :

1. kui te soovite osaleda foorumi töös aktiivse kasutajana, peate end registreerima leheküljel livejournal.com. Selleks avage registreerimise lehekülg (http://www.livejournal.com/create.bml) ja täitke kõik lahtrid. Pöörake tähelepanu järgmistele momentidele:

1.1. kindlasti pange lahtrisse oma tõeline e-mail aadress;

1.2. registreerimise lõpetanud ( ärge unustage viia sisse tähed ja numbrid punktis 8), oodake ära kiri, mis kinnitab teie registreerumist ja seejärel linkige end teie aadressi õigsust kinnitavale leheküljele. Edasi minge oma juurdepääsu sätestuste leheküljele;

1.2.1. kui te soovite saada kommentaare oma osaluse kohta foorumis posti kaudu, märkige sätestustes ära vastav koht ;

1.2.3. kui te ei soovi, et teie meiliaadress oleks kättesaadav LiveJournalis, märkige see ära kastis ”meiliaadressi kuvamine”;

1.2.4. Pärast registreerumist ja juurdepääsu sätestamist saate te ühineda foorumiga aadressil: http://www.livejournal.com/community/join.bml?comm=lotman.

2. Kui te soovite ainult jälgida diskussiooni ja kommenteerida aktiivsete kasutajate juttu, ei pea te registreeruma, vaid piisab sisenemisest aadressil http://www.livejournal.com/community/lotman/ . Seal võite te jätta oma kommentaare anonüümselt. Siiski on teie allkiri (ees- ja perekonnanimi) vajalikud — allkirjata kommentaarid eemaldatakse moderaatori poolt .

Me soovitame teil ametlikult registreeruda, et vältida teie nime pahatahtlikku kuritarvitamist .

LiveJournal lisavõimaluste kohta saab infot aadressil : http://www.livejournal.com/site/about.bml. Lotmaniana Tartuensia toimetus tänab LiveJournal.com loojaid võimaluse eest luua oma foorum nende leheküljel .


Ruthenia, 2004