Autor:
Mariana Tulf

Ringkäik von Bocki majas (Ülikooli 16) ja kohvilõuna

Ringkäik von Bocki majas, et näha seda viimast korda ajaloolisena enne remonti. Ringkäigule eelneb Ken Irdi põnev tutvustus Von Bocki maja ajaloost koos pildimaterjaliga aastani 1950. Ülevaade kestab umbes 30 minutit ning sellele järgneb ühine ringkäik eesti kirjanduse professor Arne Merilai juhtimisel Ülikooli 16 majas, kus viimast korda on võimalik hoonet näha oma ajalooliste detailide, mööbli jms-ga. Ühiselt saab meenutada instituudis tegutsenud asutusi, varasemat ruumide paigutust, majas toimunud sündmusi ja palju muudki. Lõpetuseks toimub instituudi puhkeruumis (ruumis 102) vestlus kohvilõuna, kus õppejõud ja endised tudengid saavad juttu ajada.

Üritus Facebookis: https://fb.me/e/4lwrvrByW

Kellaaeg: Algus kell 12.00
Toimumiskoht: Ülikooli 16 (ringkäik läbi maja, kohvi-lõuna ruumis 102)
Instituut: Kultuuriteaduste instituut
Osalejate arv: piiramata
Kontaktisik: Triinu Rosenberg, triinu.rosenberg@ut.ee

Oodatud on kõik kultuuriteaduste instituudi erialade vilistlased, endised ja praegused õppejõud.
Kohtume 18. mail!

Arvamusfestival

Tartu Ülikooli inimesed 18. mail Tartu [eel]arvamusfestivalil

Anne Veesaar lõpudiplomit kätte saamas.

Vilistlase lugu. Anne Veesaar: unistustel pole aegumistähtaega

Jakobi 2 õppehoone Toomemäe poolt