Aasta parim e-kursus tuli Tartu ülikoolist

Aasta parimaks e-kursuseks sai Tartu ülikooli arstiteaduskonna täienduskeskuse kursus "Kliinilise farmakoloogia õpe pereõdedele" (autorid Ruth Kalda, Alar Irs, Eret Jaanson jt).

Võitja kuulutati välja e-Õppe Arenduskeskuse kevadkonverentsi "Õppimine ja õpetamine digiajastul - müüdid ja tegelikkus" vastuvõtul 12. aprillil. Palju õnne kursuse autoritele ning suur tänu haridustehnoloog Triin Marandile kursuse loomisel osutatud abi eest!

"Aasta e-kursus 2011/2012" tiitlile kandideeris kõrgkoolide hulgast 4 nominenti, mis valiti välja 27 e-kursuse kvaliteedimärgi saanud kursuse hulgast.

e-Õppe Arenduskeskuse kevadkonverentsil tunnustati ka kõiki kvaliteedimärgi saanud e-kursuste autoreid. Tunnustuse "E-kursuse kvaliteedimärk 2012“ pälvisid kõik 9 konkursile esitatud TÜ e-kursust:

Vaimsed võimed
    Autor: Helle Pullmann / Tartu Ülikool
    Kliinilise farmakoloogia õpe pereõdedele
    Autorid: Ruth Kalda, Alar Irs, Eret Jaanson / Tartu Ülikool
    Infopädevuse alused
    Autorid: Vilve Seiler, Kärt Miil / Tartu Ülikool
    Sõidukijuhtide riskeeriv käitumine liikluses ning selle mõjutamise võimalused
    Autorid: Diva Eensoo, Inga Villa / Tartu Ülikool
    Purposeful Reading I, II
    Autor: Katrin Saks / Tartu Ülikool
    Writing for Purpose