Alanud on registreerimine Garage48 Hardware & Arts 2017 arendusnädalavahetusele

17.-19. veebruaril toimub Tartus taas Garage48 Hardware & Arts arendusnädalavahetus, mille raames kogunevad TÜ füüsika instituudis 48 tunniks ühise katuse alla elektroonika ja mehhatroonika insenerid, veebi- ja mobiiliarendajad, UI/UX ja tootedisainerid, turundajad ja reaalteaduste esindajad.

Intensiivse arendusnädalavahetuse eesmärk on kohapeal moodustatud meeskondades luua esitatud ideedest töötavad füüsilised prototüübid. Iga-aastane üritus toimub juba neljandat korda ning on üks oodatumaid sündmuseid meistrimeestele terves Baltikumi regioonis.

Garage48 kaasasutaja Priit Salumaa usub, et ükski idee pole liiga hullumeelne ega keeruline - olgu ideeks taskukohane geeniuurimise aparaat, muusikainstrumentide visualiseerimise lahendus, pudrumasin, reklaame kuvav LED-ekraaniga T-särk, programmeeritava valgussüsteemiga ja automaatselt klaase täitev napsualus, lasketreeningu abivahend, droonide laadimisjaam vms, mida on varasematel aastatel juba tehtud. “Kõike on võimalik realiseerida tänu Eccomi, Spark MakerLabi ja MassPortali abistavatele spetsialistidele, kes võimaldavad meeskondadel kasutada omi töövahendeid ja oskuseid. Üritusel on ka suur hulk materjale ja põnevat varustust, et tootedisaineritel ja inseneridel oleks võimalik loodavatele tehnoloogiatele sobiv kuju anda. Asendamatu Tartu ülikooli füüsika instituudi digilabor ja selle meeskond on samuti taas kohal, et aidata küpsed ideed muuta käegakatsutavaks reaalsuseks,” räägib Salumaa võimalustest, mida arendusnädalavahetus pakub.

Garage48 Hardware & Arts on ellu kutsutud ja korraldatud koostöös SA Garage48, Tartu ülikooli ja Eesti kunstiakadeemiaga.

Limiteeritud arv osavõtupileteid on veel saadaval: https://en.xing-events.com/HA2017.html

Loe ürituse kohta lähemalt veebilehel: http://garage48.org/events/hardwarearts2017

Küsimuste korral pöörduge: hardware@garage48.org

Lisainfo: Alvo Aabloo, TÜ polümeersete materjalide tehnoloogia professor, 507 8356, alvo.aabloo@ut.ee