Algab ärijuhtimise intensiivkursus

Tartu Ülikooli majandusteaduskond pakub võimalust täiendada oma teadmisi ettevõtte juhtimise alal. Ärijuhtimise intensiivkursus on mõeldud eelkõige väikeettevõtete praegustele ja tulevastele juhtidele, aga ka kõigile teistele, kes tahavad end kurssi viia ärijuhtimise põhitõdede ja nüüdisaegsete käsitlustega.

Ärijuhtimise intensiivkursus on kompleksne programm, mis koosneb 9 tsüklist, maht 31 EAP.
Kursust on võimalik kuulata nii tervikuna kui ka üksikute tsüklitena.

Esimene tsükkel "Ettevõtte strareegia kujundamine" toimub 1.-2. oktoobril 2010. aastal.
Kõrghariduse baasil on võimalus teisel aastal jätkata õpinguid E.A.P. Euroopa Majanduskõrgkoolis Berliinis ärijuhtimise magistrikraadi saamiseks.

Sooviavaldusi kursusel osalemiseks võetakse vastu vabadele kohtadele kursuse alguseni (1. oktoober) TÜ majandusteaduskonnas, Oeconomicumis Narva mnt. 4 – B204 tööpäevadel kell 9-16.

Ärijuhtimise intensiivkursusest täpsemalt: www.majandus.ut.ee/452980

Lisainfo: Kersti Kurri, TÜ majandusteaduskonna avatud ülikooli õppekorralduse spetsialist, tel 737 6313