ASEF ülikool ootab huvilisi avatud päevale

Reedel, 31. augustil lõpetab avatud päev kaks nädalat kesnud Euroopa ja Aasia noori ühendava projekti ASEF ülikool, mille kestel suunati ühiskonna tähelepanu jätkusuutlikule tarbimisele. Noori tuleb tervitama president Toomas Hendrik Ilves.

ASEF ülikooli avatud päeval (Open Day) saab näha interaktiivseid tänavaüritusi ja kuulata ettekandeid teadlikust tarbimisest. Näha saab noorte presentatsioone ning võetakse kokku sel nädalal Tartu tänavatel aset leidnud tarbimisteadlikkuse kampaani tulemused. Kõik huvilised on oodatud vaatama-kuulama-osalema!

Juba 18. korda toimunud ASEF ülikoolist võttis osa üle neljakümne noore 34 riigist. Lisaks olid üritustesse kaasatud ka Tartu noored.

ASEF ülikool sai teoks Aasia- Euroopa fondi (ASEF), Tartu ülikooli (TÜ) ja Eesti õpilasesinduste liidu (EÕEL) koostöös.

Rohkem infot projekti kohta: www.asef.org

Lisainfo:
Kotryna Stankute, Aasia- Euroopa Ühendus, kotryna.stankute@asef.org, tel +65 6874 9746
Andre Sõstar; Eesti Õpilasesinduste Liit, andre.sostar@opilasliit.ee, tel +372 56 980 266

Anneli Miljan
Tartu Ülikooli pressiesindaja